Wentylacja i odpylacze

Oferujemy urządzenia wentylacyjne do mieszkań, biur, zakładów pracy, w których zanieczyszczenie powietrza może być spowodowane spalinami samochodowymi, szlifowaniem, spawaniem czy malowaniem. Dbamy o wymianę powietrza nie tylko w budynkach i pomieszczeniach, ale też np. w bojowych wozach strażackich.

Jakie urządzenia?

Urządzenia, które znajdziesz w naszej ofercie, pozwalają zarówno na wentylację ogólną, jak i stanowiskową. Szeroki wybór modeli (standard, kwasoodporne, przeciwwybuchowe), typów (osiowe, promieniowe, bębnowe) oraz sposobu zabudowy (ścienne, kanałowe, dachowe) daje możliwość wykonania praktycznie każdej instalacji.

Dodatkowo, oferujemy urządzenia specjalistyczne, np. szynowe odciągi spalin samochodowych dla bojowych wozów straży pożarnej, stacjonarne lub mobilne odsysacze spalin samochodowych oraz urządzenia filtrowentylacyjne, szczególnie przydatne przy procesach spawania, szlifowania i malowania natryskowego. Jest to oczyszczanie powietrza z recyrkulacją, czyli bez strat ciepła.

Jakie marki?

Klimawent, Konwektor, Uniwersal, Metalplast, Deltafan, Darco, Systemair, Flowair.

Co zyskujesz?

Wybierając nasze urządzenia:

  • oczyścisz powietrze z pyłów suchych, powstających w trakcie rozmaitych procesów produkcyjnych w przemyśle metalowym, chemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, tworzyw sztucznych i innych,
  • możesz „wymienić” powietrze zarówno w pomieszczeniach niewielkich, jak i takich o dużej kubaturze,
  • zapewnisz sobie bezpieczne warunki pracy nawet w atmosferze zagrożonej wybuchem, np. metanu,
  • nie narażasz się na straty ciepła w pomieszczeniu,
  • możesz dokonać wyłącznie zakupu produktu lub zdecydować się na usługę kompleksową obejmującą projekt, montaż, doradztwo.